اطلاعات عمومی, مبلمان

تجهیزات سرویس بهداشتی

تجهیزات سرویس بهداشتی

آشنایی با تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام

قبل از خرید تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام لازم است که اطلاعاتی را درباره هر یک از اجزا و ملزومات موردنیاز آن به دست آورید.
کیفیت ، زیبایی و هزینه ، سه المان اصلی برای انتخاب می باشند.
اگر به سراغ اجناس بی کیفیت و ارزان روید ، پس از مدت کوتاهی با تعویض یا تعمیر آن خود را متحمل ضررهای بیشتری نموده اید.
از زیبایی ظاهری محصولات غافل نباشید! یک کالای با کیفیت باید ظاهر جذابی هم داشته باشد تا بتواند دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام شما را به ایده آل های امروزی مبدل سازد.

انواع تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام

روشویی و کابینت سرویس بهداشتی

با پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه دکوراسیون داخلی ، روشویی نیز به شیوه های نوین طراحی و اجرا شد. امروزه روشویی هایی را مشاهده می نماییم که علاوه بر کارایی که در گذشته داشتند ، قابلیت محفوظ نگه داشتن وسایل موردنیاز سرویس بهداشتی (اعم از مواد شوینده ، خوشبو کننده و …) را در قفسه ای که در زیر آن تعبیه گشته ، دارا می باشند. این طراحی با استقبال زیادی از سوی سازندگان ملک قرار گرفت و اکنون دیگر استفاده از روشویی هایی که فاقد کابینت زیرین باشند ، مرسوم نمی باشد.

وان حمام

در سالیان گذشته کار گذاشتن وان حمام تنها به تعدادی محدودی از خانه های فوق لاکچری معطوف می شد و اکثریت خانواده ها از استفاده آن محروم بودند. امروزه داشتن وان حمام در خانه دیگر یک رویا نیست و وان و جکوزی در اندازه های مختلف و طرح های متنوع می تواند لذت استحمام را برای شما چند برابر نماید. فایبر گلاس، کامپوزیت و فولاد ضد زنگ از مواد اولیه پرکاربرد در طراحی و ساخت وان‌ حمام هستند.

کابین حمام

استفاده از کابین حمام در خانه های لوکس ، این فضا را زیبنده تر می نماید. این کابین های شیشه ای در قابی از آلومینیوم قرار گرفته اند. کف این کابین ها معمولاً با سنگ با کیفیتی پوشیده شده است.

توالت فرنگی

مقاومت بالا در برابر ضربه ، یکی از مهم ترین ویژگی های یک توالت فرنگی استاندارد می باشد.
در تکنولوژی های جدیدتر از نانو ذرات در مواد اولیه بهره گرفته شده و بدین طریق خاصیت ضد میکروبی به بدنه آن می دهند.

کاشی ها و سرامیک

جنس و کیفیت بالای کاشی و سرامیک بسیار حائز اهمیت می باشد. استحکام در برابر ضربه ، عدم کدر شدن بر اثر مرور زمان ، شستشوی آسان و رفع لکه بدون استفاده از جرم گیرهای قوی می تواند نقاط قوت کاشی و سرامیک استاندارد استفاده شده در دیوارها و کف باشد.

شیرآلات بهداشتی

از جمله مواردی که در انتخاب آن باید وسواس زیادی به خرج دهید ، شیرآلات می باشند. شیرآلات ارزان قیمتی موجودند که پس از مدت کوتاهی جرم گرفته ، کدر می شوند و براقیت سابق خود را نخواهند داشت. از هر ماده شوینده ای هم که استفاده نمایید هرگز به روز اول خود باز نخواهند گشت. این حالت به وجود آمده تأثیر زیادی را در نمای سرویس بهداشتی و حمام شما خواهد گذاشت. بنابراین استفاده از شیرآلاتی که طول عمر زیادی دارند ، کدر نمی شوند و به آسانی تمیز می گردند ، می تواند زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را چند برابر نماید.
استفاده از شیرآلات ایتالیایی از جمله گزینه هایی است که در انتخاب آن هرگز پشیمان نخواهید شد!

ست متعلقات سرویس بهداشتی

ست تجهیزات سرویس بهداشتی اعم از مخزن نگهدارنده مایع دستشویی ، آینه ، جای مسواک و حوله و … با طرح های بسیار متنوع در بازار وجود دارد که می تواند زیبایی سرویس بهداشتی منزل تان را چندین برابر نماید.

استفاده از لوازم دکوری در هر قسمتی از منزل ، نشانه سلیقه و هنر خانم آن خانه می باشد. تزئین حمام و سرویس بهداشتی نیز از اهمیت زیادی در بهتر دیده شدن این فضا دارد.
با کمی خلاقیت می توانید جلوه ویژه ای به این قسمت ها دهید و تحسین افرادی را که با زیباتر ساختن فضا انرژی مثبت را به ایشان انتقال داده اید ، برانگیزید.