اطلاعات خرید محصول

در حال حاضر پرداخت هزینه محصول به صورت پرداخ تدرمحل فعال می باشد  و سایر روش های پرداخت درآینده نه چندان دور فعال خواهد شد.

زمان تحویل محصول  را فروشنده تعیین می کند و با هماهنگ کردن با شما زمان دقیق ارسال محصول را  به اطلاع شما می رساند سعی بر این است که محصولات در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال گرد

در کمترین زمان ممکن فروشنده به شما اطلاع می دهد و جهت ارسال محصول خریداری شده  به شما زمان ارسال محصول را اطلاع می دهد

قطعا شما باید فاکتور خرید را به همراه کارت گارانتی معتبر از فروشنده درخواست نمایید زیرا این فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال (گارانتی ، اصل بودن کالا و …)به عهده ندارد و کلیه موارد ذکر شده به عهده فروشنده کالا می باشد.

تخفیف ها به عهده فروشنده می باشد و فروشنده می توانید تخفیفات محصول را در قسمت مشخص شده محصول ذکر کند

اطلاعات پرداخت

به دلیل اینکه در حال حاضر فقط  روش پرداخت در محل فعال می باشد در زمان تحویل کالا شما هزینه آن را یا به صورت نقدی و یا با کارت خوان پرداخت می نمایید و در صورتی که فروشنده از شما درخواست  پرداخت از روش های دیگر مانند کارت به کارت و غیره  را انجام دهید به توافق طرفین بستگی دارد  . نکته مهم اینکه ما به شما پیشنهاد می کنیم فقط و فقط پرداخت را بعد از دریافت محصول خریداری شده در محل انجام دهید در غیر این صورت این فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت شما نخواهد داشت.

لیست دلخواه به لیتی گفته می شود که شما آنها را به علامندی های خود اضافه کرده باشید.

به دلیل اینکه شما محصول را مستقیما از فروشنده دریافت می کنید و روشهای دیگر غیر فعال می باشد این اشکال هیچ گاه پیش نخواهد آمد.

با هماهنگی با فروشنده کالا قبل از ارسال کالا از طرف فروشنده  می توانید درخواست خود را لغو و یا تعقیر بدهید و در صورتی که بعد از ارسال کالا از طرف فروشنده این عمل صورت پذیرد هزینه ایاب و ذهاب به عهده شما خواهد بود.

در صورتی که سایر روشهای ارسال فعال شود و ارسال محصول به صورت پستی و یا اکپرس باشد شما می توانید دقیقا مشاهده کنید محصول خریداری شده شما  در چه مرحله ای  از ارسال قرار دارد.