دسته‌بندی نشده

کیت دزدگیر اتومبیل (آژیر سیستم)

مهرام کیت کیت دزدگیر اتومبیل (آژیر سیستم)

مهرام کیت کیت دزدگیر اتومبیل (راه انداز بوق ماشین ) یکی از کامل ترین سیستم های حرفه ای دزدگیر ماشین می باشد که در نوع خود کاملا بی نظیر و بدون نقص بوده و حتی از لحاظ مشخصات و امتیازات از بسیاری از دزدگیرهای اتومبیل که در باز ار با قیمت های بسیار بالا بفروش می رسد کامل تر و بالاتر است.

مشخصات فنی : (راه انداز بوق)

12ولت با مصرف بیکاری بسیاری ناچیز
دارای تایم خروج :
(زمان لازم برای خارج شدن صاحب اتومبیل و بستن درب ماشین پس از روشن کردن سیستم دزدگیر از داخل اتومبیل)
دارای تایم ورود :
(زمان لازم برای خاموش کردن سوئیچ دزدگیر پس از باز کردن درب )
دارای تایم آلارم (بوق اتومبیل) :
(مدت زمانی که بوق اتومبیل به صدا درمی آید و پس از آن مجددا بطور اتوماتیک بوق قطع و دزدگیر مجددا آماده می شود)
قابل اتصال به کلید های لای دربها و کاپوت جلو و صندوق عقب
قابل اتصال به شوک سنسور جهت ایمنی هرچه بیشتر
قابل اتصال به ریموت کنترل جهت روشن و خاموش کردن از راه دور :
به دلیل مجهز بودن سیستــــم به تاخیر خروج و ورود هیـچ نیازی به ریموت کنتــرل نیست فقط از روی علاقه و تمایل می توانید تهیه کنید.

نکات دانستنی مهرام کیت :

کلید دزدگیر که برای خاموش و روشن کردن سیستم بکار می رود، باید در محلی مناسب در داخل اتاق اتومبیل نصب گردد که بستگی به میل شما یا نصاب دزدگیر می تواند یک سوئیچ قطع و وصل معمولی باشد و یا از نوع کلیدی که بنام سوئیچ آلفا مرسوم است باشد. همچنین در صورت علاقه و تمایل به خرید ریموت کنترل مخصوص از راه دور (کنترل از راه دور ) می توانید از آن به عنوان سوئیچ خاموش و روشن استفاده نمائید.
در صورتیکه اتومبیل شما مجهز به رله بوق نمی باشد و یا شما به آن دسترسی ندارید باید حتما یک رله مخصوص راه انداز بوق موسوم به آفتامات بوق تهیه نموده و طبق مدار زیر خروجی دزدگیر OUT را از طریق آفتامات به بوق متصل نمائید.
ضمنا دقت شود تا سیم خروجی دزدگیر که از OUT – ترمینال بیرون می آید به + OUT ترمینال اتصال نکند زیرا باعث سوختن مدار دزد گیر خواهد شد. ( در محل + OUT سیمی قرار نمی گیرد = خالی)
حداکثر جریان مجاز خروجی دزدگیر 2 آمپر (2A) می باشد لذا در صورت استفاده از دزدگیر باید از رله (آفتامات) در خروجی استفاده نمائید.

ادامه مطلب مهرام کیت

علاوه بر اینکه سیم IN ورودی دزدگیر را به سیم های کلید لای درب ها وصل می کنید می توانید برای کاپوت جلو و صندوق عقب اتومبیل نیز کلید های لای دربی مخصوص خریداری کرده و پس از نصب آن، سیم های آن ها را نیز بهIN دزدگیر متصل کنید تا حفاظت از آنها نیز به عمل آید. ضمنا علاوه بر اینها می توانید با خرید یک (شوک سنسور الکترونیکی) و اتصال آن به ورودی IN دزدگیر ، اتومبیل خود را نسبت به هر گونه ضربه یا تکانی که به آن وارد می گردد حفاظت کنید تا بدین ترتیب از سرقت لوازمی همچون لاستیک ها و رینگ ها و سرقت هایی که بدون باز کردن دربها صورت می گیرد نیز اتومبیل شما محفوظ گردد.
در اکثر اتومبیل ها برای هر درب یک عدد کلید فشاری لای درب تعبیه شده است و سبب می شود که لامپ داخل اتومبیل (لامپ سقف) روشن شود بنابر این کافیست یک سیم به یکی از کلیدهای درب ها متصل و آن را به نقطه IN ترمینال وصل نمائید.

کیت دزدگیر اتومبیل (آژیر سیستم)

کیت دزدگیر اتومبیل ( آژیر سیستم = راه انداز آژیر ) یکی از کامل ترین سیستم های حرفه ای دزدگیر ماشین می باشد که در نوع خود کاملا بی نظیر و بدون نقص بوده و حتی از لحاظ مشخصات و امتیاز ات از بسیاری از دزدگیرهای اتومبیل که در باز ار با قیمت های بسیار بالا بفروش می رسد کامل تر و بالاتر است .مهرام کیت

مشخصات فنی :

12ولت با مصرف بیکاری بسیاری ناچیز
دارای تایم خروج : (زمان لازم برای خارج شدن صاحب اتومبیل و بستن درب ماشین پس از روشن کردن سیستم دزدگیر از داخل اتومبیل)
دارای تایم ورود : (زمان لازم برای خاموش کردن سوئیچ دزدگیر پس از باز کردن درب )
دارای تایم آژیر : (مدت زمانی که آژیر به صدا درمی آید و پس از آن مجددا بطور اتوماتیک آژیر قطع و دزدگیر مجددا آماده می شود)
قابل اتصال به کلید های لای دربها و کاپوت جلو و صندوق عقب
قابل اتصال به شوک سنسور جهت ایمنی هرچه بیشتر
قابل اتصال به ریموت کنترل جهت روشن و خاموش کردن از راه دور :
به دلیل مجهز بودن سیستــــم به تاخیر خروج و ورود هیـچ نیازی به ریموت کنتــرل نیست فقط از روی علاقه و تمایل می توانید تهیه کنید.

نکات دانستنی مهرام کیت :

کلید دزدگیر که برای خاموش و روشن کردن سیستم بکار می رود، باید در محلی مناسب در داخل اتاق اتومبیل نصب گردد که بستگی به میل شما یا نصاب دزدگیر می تواند یک سوئیچ قطع و وصل معمولی باشد و یا از نوع کلیدی که بنام سوئیچ آلفا مرسوم است باشد.
همچنین در صورت علاقه و تمایل به خرید ریموت کنترل مخصوص از راه دور (کنترل از راه دور ) می توانید از آن به عنوان سوئیچ خاموش و روشن استفاده نمائید.
آژیر مناسب و پر قدرت و همچنین بلندگوی مناسب (شیپوری) با وات یا توان بالا از جمله موارد مهم است. شما می توانید با خرید یک کیت سوپر آژیر 25 وات و یا آژیر 6 صدا مهرام کیت و نصب آن در محل خروجی دزدگیر OUT سیم های ولتاژ آن را با رعایت قطب مثبت + و قطب منفی – در محل OUT دزدگیر وصل نمائید.
خروجی سوپر آژیر یا آژیر 6 صدا را به یک بلندکوی شیپوری یا یک بلندگوی قوی مناسب وصل نمائید. ضمنا دقت شود تا سیم های خروجی دزدگیر OUT به هم اتصال نکند زیرا باعث سوختن مدار دزد گیر خواهد شد.

ادامه مطلب

حداکثر جریان مجاز خروجی دزدگیر 2 آمپر (2A) می باشد لذا در صورت استفاده جریانی بالا تر از آن حتما باید از رله در خروجی استفاده نمایید . علاوه بر اینکه سیم IN ورودی دزدگیر را به سیم های کلید لای درب ها وصل می کنید می توانید برای کاپوت جلو و صندوق عقب اتومبیل نیز کلید های لای دربی مخصوص خریداری کرده و پس از نصب آن، سیم های آن ها را نیز بهIN دزدگیر متصل کنید تا حفاظت از آنها نیز به عمل آید. مهرام کیت
ضمنا علاوه بر اینها می توانید با خرید یک (شوک سنسور الکترونیکی) و اتصال آن به ورودی IN دزدگیر ، اتومبیل خود را نسبت به هر گونه ضربه یا تکانی که به آن وارد می گردد حفاظت کنید تا بدین ترتیب از سرقت لوازمی همچون لاستیک ها و رینگ ها و سرقت هایی که بدون باز کردن دربها صورت می گیرد نیز اتومبیل شما محفوظ گردد.
در اکثر اتومبیل ها برای هر درب یک عدد کلید فشاری لای درب تعبیه شده است و سبب می شود که لامپ داخل اتومبیل (لامپ سقف) روشن شود بنابراین کافیست یک سیم به یکی از کلیدهای درب ها متصل و آن را به نقطه IN ترمینال وصل نمائید.

کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله

امروزه مدارات متنوع و مختلفی همزمان با سرعت و پیشرفت علم الکترونیک طراحی و تولید و عرضه می گردد که بستگی به کاربردهای مختلف می توان از آن بهره گرفت و لذت بیشتر از این دستگاه ها اینکه بتوانیم مداری را خودمان بـسازیم و از کیتی که خود ساخته ایم استفاده لازم را ببریم و هـم بر عمق و گـستره دانش فنی خود بیفزائیم.
کیت دزدگیر سیمی + آب سنج و نیز یک رطوبت سنج حساس دارای مدار ساده اما بسیار دقیق و حساس بوده و می توانید کاربردهای گوناگونی از این کیت ببرید.
خروجـی این کیت مجهز به مدار رله مـی باشد که شما مـی توانید از خـروجی رله انـواع دستگاههای الکتریـکی و الکترونیکی اعـلام خبر (باتری دار یا برقی) مانند آژیر ، بوق ، چشمکزن و غیره را به آن وصل کنید.
یکی دیگر از کارهایی که توسـط این کیت مـی توانید انجام دهید استفاده از آن بعنوان آب سنج مـی باشد که شمـا جهـت آزمایش مـی توانید یک لیوان آب آماده کرده و دو سر سیم (دو طرف دیگر سیم به دو نقطه S بر روی کیت وصل مـی باشد) را حـدود یـک سانت از روکش پلاستیکی سیم جدا کرده و سر سیـم های لخت شده را وارد لیوان نمائید.

ادامه مطلب مهرام کیت

باطـری را به سـر باطـری زده در این لحظه دیود نورانی LED2 روشن و رله وصل ومـدار هـشدار دهنده فعال گردیده است در این حالت فرض بر این اسـت که در منبع یا مخزن یا چاه آب و یا تانکر و نـظایر این ها سطـح آب پایین رفته.
حال به محض اینکه شما لیوان را از آب پر نـمائید دو سر سیـم لخت شده نیز که در سطح های مختلفی که شما می توانید تنظیم نمائید درتماس با آب قرار گرفته مدار از کار افتاده و رله قطع و دیود نورانی LED2 خاموش می گردد.
در این مرحله (آب سنج) برای اینکه از پایین رفتـن سطـح آب در محل مـورد نـظرتان آگاه گردید مـی توانید به جای فـرو کردن دو تکه سیـم در داخل لیوان یا هـر منبع یا مخزن و ….. از یک وسیله که به آن سوند مـی گویند (شما می توانید با خلاقیت خود این وسیله را درست کنید) استفاده نمائید.
برای ایـن منظور کافیست دو میله یا 2 صحفه فلزی که به وسیله یک جـسم عایق مثل پلاستیک از هم جدا نگه داشته و در تماس نزدیک با هم نباشند ساخته و از آن استفاده نمائید.

بیشتر بخوانیم

با چرخاندن پتانسیومتر می توانید حساسیت دستگاه را تغییر دهید. برای اینکه ببینید آیا حساسیت کیت تغییر می کند یا نه می توانید مقدار کمی آب روی یک صحفه عایق مثل چوب یا پلاستیک یا خاک جهت میزان رطوبت بریزید و آن را خیس کنید حال سیـم های مربوط به دو نقطه S را به روی نقاطی که خـیس شده بزنید و در همین حالـت پتانسیومتر را به چپ یا راست بچرخانید و حساسیـت دستـگاه را به آن مقدار آب از نظر میزان رطوبت و حجم آب تنظیم کنید.
در اثر مرور زمان آب یا رطوبت آن کاسته شده و همین امر باعث وصل رله دستگاه و در نتیجه هشدار در خروجی کیت می گردد.
یک دیگر از کاربرد های کیت استفاده به عنوان دزدگیر سیمی است :
شما مـی توانید درب یا پنجره یا هر نقطه حساسی را که مـی خواهید از آنجا محافظت نمائید توسـط یک رشته سیم نازک به دو طرف درب یا پنجره با سیم کشی که از کیت به آن وصل کرده اید از آنجا حفاظت نمائید.
به محض اینکه پنجره باز شود یا شخصـی از جلوی درب رد شود سیم نازک قطع گردیده و مدار به کار افتاده و رله وصل و در خروجی آژیر یا لامپ یا هـر وسیله هشدار دهنده ایی که به آن متصل کرده اید به کار افتاده و شما را با خبر می کند.

اطلاعات بیشتر

توجه : چنانچه بخواهید در چند درب و پنجره سیم نازک وصل نمائید در تمامی این مراحل باید سیـم کشی را به صورت سری باشد.ب
دین صورت که شما یک طرف یک سیم را به یکی از نقاط S (دو نقطه S بر روی کیت) وصل و لحیم کرده و سیم را پس از سیم کشی درب یا پنجره یا نقطه دیگر ادامه داده پس از پایان سیم کشی سر دیگر سیم را به دیگر نقطه S وصل و لحیم نمائید.حال با قطع شدن سیم در هر نقطه ایی که شما میخواهید از آنجا حفاظت نمائید دستگاه شما را با خبر می کند.

مشخصات کیت دزدگیر سیمی + آب سنج + رطوبت سنج با رله :

 • جدید
 • حرفه ایی
 • با مداری ساده ولی حرفه ایی
 • 3 کیت در 1 کیت
 • دزدگیر سیمی با رله
 • آب سنج با رله
 • رطوبت سنج با رله
 • ولتاژ 9 تا 12 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • مناسب برای دزدگیر
 • قابلیت اتصال به سنسورهای NC به تعداد بی نهایت
 • مناسب برای منابع آب و مخازن جهت هشدار کم شدن یا زیاد شدن سطح آب
 • مجهز به مدار رله
 • دارای رله پر قدرت در خروجی
 • خروجی قابل اتصال به انواع آژیر و بوق و …
 • با دیودهای نورانی LED نمایشگر 
 • با پتانسیومتر کنترل حساسیت
 • دارای حساسیت بسیار بالا
 • دارای کاربردهای فراوان و متعدد

کیت دزدگیر سیمی + خبرکن صوتی

امـروزه مدارات متنوع و مختلفی با سـرعت و پیشرفت علم الکترونیک طراحـی و تولید و عرضـه مـی گردد که بستگی به کاربردهای مختلف می توان از آن بهره گرفت ولذت بیشتر از این دستگاهها اینکه بتوانیـم مداری را خودمان بسازیـم و از کیتی که خود ساخته ایم استفاده لازم را ببریـم و هم بر عمق و گستره دانش فنی خود بیفزائیم.
کیت دزدگیر سیمی + خبر کن صوتی یکی ازساده ترین دستگاههای دزدگیر می باشدکه در عین سادگی مدار از حساسیت و دقـت خوبی برخوردار می باشد.
به کمک این دزدگیر می توانید هرگونه باز و بسته شدن در و پنجره ،ورود افراد یا جابجایی اشیاء را در منزل کنترل نمائید. اساس کار این دزدگیر بر قطع دو نقطه A و B بر روی فیبر مدار چاپی مـی باشد.مهرام کیت

ادامه مطلب

به کمک این دزدگیر می توانید هرگونه باز و بسته شدن در و پنجره ،ورود افراد یا جابجایی اشیاء را در منزل کنترل نمائید. اساس کار این دزدگیر بر قطع دو نقطه A و B بر روی فیبر مدار چاپی مـی باشد.
یعنی اینکه وقتی دو نقطه A و B که توسـط سیـم نازکی (مثلا سیم 0.1 میلی متر) را برای مثال در دو طرف درب ورودی یا پنجره یا جایـی که شمـا در نظر دارید نصب نمائید وقتی که دو نقطه A و B(توسـط سیمـی که وصل کردید) به یکدیگر وصل باشند دستگاه دزدگیر ساکـت و اعلام خبر نمی کند حال به محض آنکه به هر دلیلی سیم نازکی که بین دو نقطه A و B وصل بوده از یکدیگر جدا شوند مثلا سیمی را که جلوی درب ورودی نصب کرده بودید شخصی رد شود و سیم را پاره کند مدار اعلام خبر کرده و صدای بوق از بلندگو پخش مـی شود حال بستگی به سلیقه و ذوق خـود مـی توانید مواردی از این قبیل رامانند مثال بالا برای کارتان استفاده نمائید.
چنانچـه بخواهـید در چند درب و پنجره سیـم نازک وصل نمائید در تمامی این مراحل باید سیم کشی به صورت سـری باشـد. بدین صورت که شما یک طرف یک سیـم را به نقطه A وصل و لحیم کـرده و سیـم را پس از سیـم کشی درب یا پنجره یا نقطه دیگر ادامه داده پس از پایان سیـم کشی سر دیگر سیـم رابه نقطه B وصل و لحیم نمائید. حال با قطع شدن سیم در هر نقطه ایی که شما می خواهید از آن جا حفاظت نمائید دستگاه شما را با خبر می کند.مهرام کیت

مشخصات کیت دزدگیر سیمی + خبرکن صوتی :

 • آموزشی
 • مناسب برای نوآموزان و دانش آموزان الکترونیک
 • با مدار ترانزیستوری
 • با صدایی رسا و قوی
 • ولتاژ 9 ولت
 • با جریان مصرفی کم
 • قابلیت اتصال ورودی به سنسورهای NC 
 • دارای کاربردهای فراوانی

دیدگاهتان را بنویسید