انواع پوشاک, انواع کیف و کفش

کاربرد انواع کش شلوار

انواع کش شلوار خرید کش شلوار

انواع کش ها :

بافت این انواع کش به صورت حلقوی تاری بوده که تارهای آن مغزی کش و پود آن نخ سردوز است. انواع کش لباس استحکام و ارتجاع کمتری نسبت به کش شیطونکی دارد. بهتر است بدانید: در کش لباس مقدار مغزی و نخ به یک اندازه بکار رفته است ولی اگر مقدار نخ بیشتری استفاده شود، کمتر کش می آید و سنگین تر می شود.

این کش با سوراخ شدن توسط سوزن خاصیت خود را از دست نمی دهد و آن را می توان هم در محفظه عبور کش لباس مانند دامن یا شلوار راحتی… استفاده کرد و هم مستقیما روی پارچه دوخت.از این کش لباس برای پارچه های ضخیم مانند پرده، روتختی، کاور صندلی اتومبیل، کیف و … استفاده می شود.

این کش در عرض های 3 میلی متر تا 30 سانتی متر فناوری در مدل های قرقره ای، کش فیش شده، کش کیسه ای و طاقه ای و در رنگ های سفید و مشکی ارائه می شود. البته کش نقشدار که روی آن طرح های مختلف مثل مارک نایک، پوما، آدیداس و … بافته می شود، هم جز این دسته از کش ها می باشد.

کش نیم سانت، کش یک سانت و کش شلوار ی از جمله کش های پرفروش در هر مغازه خرازی هستند.معمولا تولیدی ها برای دوخت لباس های با چرخ خیاطی بیمارستانی و یکبار مصرف از کش لباس سبک مانند 3 کش استفاده می کنند.یکی از پر فروش ترین کش لباس برای مغازه دار سیستم های امنیتیخرازی و تولیدی ها کش اصفهان یا تبریز است.فروش کش لباس در فادیا جهت سهولت استفاده افراد، بصورت کیلویی و فیش یا حلقه شده است.

کاربرد انواع کش های طبی:

کش های طبی در عرض های 7، 10، 15 ، 17، 20 و 27 ، در رنگ کرم، به صورت کیلویی بفروش می رسد!این نوع انواع کش دارای نوارهای باریک و ریز در تار و پود کش هستند که علاوه بر قدرت، دوام را به همراه دارند. برایتبلیغات رایگان به این سایت مراجعه بفرمایید

کش های گن :

این دسته از کش ها، در سه رنگ کرم، سفید و مشکی بفروش می رسد.کش های گن با نام کش شکم بند نیز یاد می شود.

انواع کش لباس زیر مردانه:

کش های نقشدار و نوشته دار رنگی که برای لباس زیر مردانه به کار برده می شود.کش های 2،3،4و 5 سانت لباسی :تمام این کش لباس ها، با عرض های بالا در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود.

انواع کش چند میل:

کش های چند میل، جهت دوخت در مواردی همچون لباس بیمارستان، ماسک های پزشکی و … استفاده می شود.عرض این انواع کش لباس ها از 3 میل شروع می شود و تا 2.5 سانت ادامه می یابد!

 کش های شلواری :

این کش های قیطانی برای کش شلوار و لباس در قسمت کمری استفاده می شود.این نمونه در دو نوع ابریشمی و نخی تولید می شود.

کش های جادکمه:

کش های جادکمه همان طور که از نامشان پیداست، برای اتصال دو لبه ی  لباس به واسطه کش و دکمه است! این کش بیشتر در مواردی همچون لباس کودک به دلیل تغییر سایز کاربرد دارد.

 کش های ماسوره ای:

کش های ماسوره ای ظریف هستند و برای مصارفی همچون دوخت کاربرد دارد.

 کش های قیطانی :

این گروه از مدل قبل ضخیم تر است و از کاربرد کش های قیطانی می توان به مواردی مانند کلاه تولد، گل سر و … اشاره کرد.

کش های زنبوری :

کش های غواصی دارای نقش های منظم است. کاربرد کش زنبوری برای مصارفی مانند ساخت کمربند زنانه، تزئین لباس و … کاربرد دارد.

 کش های نامرئی :

کاربرد کش نامرئی، در ساخت دستبند، گردنبند و انواع بدلیجات است.کش های دستبند در عرض های متفاوتی بفروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید