اطلاعات عمومی, لوازم آرایشی و بهداشتی

نکات مهم در اولین رابطه جنسی

نکات مهم برای اولین رابطه جنسی

راهکارهایی برای بهبود برقراری اولین رابطه جنسی

 عقاید بسیاری در مورد اولین رابطه زناشویی وجود دارد. بسیاری از افراد بر این باورند که اولین رابطه جنسی همراه با درد یا خونریزی شدید است. اگرچه ممکن است ناراحتی جزئی به وجود بیاید؛ اما برقراری اولین رابطه جنسی باعث درد یا خونریزی شدید نخواهد شد. مهم است به یاد داشته باشید که هیچ تعریف مشخصی از شرایط اولین رابطه جنسی وجود ندارد. از آن‌جایی که تعریف‌های متفاوتی برای اولین رابطه جنسی وجود دارد، در ادامه این مطلب قصد داریم نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید.

چند نکته و قانون کلی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید راحتی بیشتری را حین اولین رابطه جنسی خود تجربه کنید:

با آناتومی بدن خود آشنا شوید

سعی کنید قبل از برقراری اولین رابطه زناشویی، ابتدا با آناتومی بدن خود به‌خوبی آشنا شوید. شناخت آناتومی بدن به شما کمک می‌کند تا تجربه راحت‌تر و بهتری از برقراری رابطه جنسی داشته باشید. برای این کار سعی کنید خجالت را کنار بگذارید و اندام تناسلی خود را لمس کنید. شما می‌توانید از آلت تناسلی همسر خود نیز اطلاعات کافی کسب نمایید و با شناخت آناتومی بدن وی، رابطه بهتری را تجربه کنید. داشتن مطالعه در این زمینه می‌تواند کمک بسیاری به شما کند.برای اولین رابطه سعی کنیدلباس های زیبا بپوشید

 با همسرتان در مورد نگرانی‌های خود صحبت کنید

 یکی از نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی که باید بدانید، ایجاد همدلی و صحبت کردن با همسرتان است. اگر فرد عصبی هستید یا نگرانید که حین برقراری اولین رابطه جنسی به شما آسیب وارد شود، حتماً این موضوع را با همسرتان در میان بگذارید. شما می‌توانید همراه با همسرتان اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هم از لحاظ جسمی و هم از نظر احساسی در شرایط کاملاً راحت و آسوده به سر می‌برید.

اطلاعات کافی در مورد نحوه به ارگاسم رسیدن کسب کنید

 ارگاسم رسیدن زوجین هنگام رابطه جنسی بسیار حائز اهمیت است. برخی افراد به‌طور طبیعی در اولین رابطه جنسی خود به ارگاسم نمی‌رسند که این کاملاً طبیعی است. رابطه جنسی مهارتی است که می‌توانید با گذشت زمان آن را ارتقا دهید. دقیقاً مانند رانندگی کردن یا سایر مهارت‌ها نیاز به تجربه و کسب مهارت کافی دارد. شما می‌توانید در مورد نحوه به ارگاسم رسیدن خود و یا همسرتان مطالعات لازم را به دست آورید. سعی کنید انتظارات واقع‌بینانه در مورد به ارگاسم رسیدن داشته باشید.

 اولین رابطه را آهسته انجام دهید

   رابطه جنسی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد و شما را وادار به انجام حرکات سریع کند؛ اما توجه داشته باشید که انجام رابطه آهسته‌تر به سلامت جسمی و روحی شما کمک بیشتری می‌کند. سعی کنید ابتدا از حرکات آرام و ملایم استفاده کنید و چنانچه در این موقعیت راحت بودید آن را تغییر دهید. به‌خصوص در مورد اولین دخول سعی کنید سرعت خود را کم کنید تا ماهیچه‌های واژن کم‌کم به آلت مرد عادت کند. کاهش سرعت رابطه جنسی این فرصت را به شما می‌دهد تا لذت بیشتری ببرید.

 وقت کافی صرف معاشقه کنید

 معاشقه یک روش عالی برای آرام‌سازی ذهن و افزایش آگاهی و تجربه لذت بیشتری است. هرچه معاشقه طولانی‌تر و بهتر باشد، رابطه جنسی باکیفیت‌تری را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این، داشتن معاشقه به خیس شدن واژن کمک کرده و باعث می‌شود اولین دخول راحت‌تر و بدون درد و خونریزی شدید فراهم شود. یکی دیگر از نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی این است که از روان‌کننده استفاده کنید. استفاده از روان‌کننده قبل از برقراری اولین رابطه زناشویی به‌ سهولت آن و رسیدن به اوج لذت جنسی کمک زیادی می‌کند؛ اما توجه داشته باشید که اگر از کاندوم استفاده می‌کنید، باید حتماً از روان‌کننده‌های بر پایه آب استفاده کنید. چرا که استفاده از روان‌کننده‌های بر پایه روغن باعث ایجاد اصطکاک در سطح کاندوم شده و احتمال پارگی آن را افزایش می‌دهد. به همین دلیل، شانس بارداری ناخواسته از این طریق نیز زیاد می‌شود.

 موقعیت‌های مختلف را امتحان کنید

 یکی دیگر از نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی این است که موقعیت‌های مختلف را امتحان کنید. اگر یک موقعیت جنسی برای شما ناخوشایند است، سعی کنید آن را تغییر دهید و موقعیت دیگری را امتحان نمایید. سعی کنید موقعیتی که در آن احساس راحتی می‌کنید را پیدا کرده و اغلب اوقات از آن استفاده نمایید. موقعیتی که انتخاب می‌کنید به نوع آلت تناسلی خودتان و همسرتان بستگی دارد. اغلب اوقات بهتر است اولین رابطه زناشویی را ساده انجام دهید تا برای شما و همسرتان مطلوب‌تر باشد.برای تبلیغات رایگانبه این سایت مراجعه بفرمایید

اولین رابطه بعد عقد

بسیاری از زوج‌های جوان بلافاصله بعد از عقد اقدام به برقراری اولین رابطه زناشویی خود می‌کنند. این کار هیچ اشکالی ندارد؛ اما بهتر است فرهنگ و خواسته‌های خانواده‌های خود را نیز مدنظر داشته باشید. همچنین از آن‌جایی که احتمال بارداری در اولین رابطه جنسی نیز وجود دارد، بهتر است اطلاعات خود در مورد جلوگیری از بارداری را افزایش دهید تا خطر بارداری ناخواسته کاهش یابد. همچنین اطلاعات کافی در مورد نکات مهم برای اولین رابطه زناشویی را به دست آورید تا بهترین نتیجه و تجربه حاصل شود. معاشقه کردن و استفاده از روان‌کننده‌ها را فراموش نکنید تا از شدت درد کاسته شود. شما می‌توانید با تحقیق در مورد تجربه اولین رابطه زناشویی نی نی سایت و همچنین مشاهده فیلم آموزش رابطه زناشویی صحیح در اینترنت، رابطه جنسی باکیفیت و حساب‌شده‌تری داشته باشید.در اولین رابطه مهمترین نکته استفاده از لباس زیر مناسب زنانه می باشد انتخاب کرده باشید

چرا از اولین رابطه می‌ترسم؟

 عقاید مختلفی در مورد برقراری اولین رابطه وجود دارد. ممکن است شما از تجربیات افراد مختلف استفاده کرده باشید یا شنیده باشید که اولین رابطه جنسی می‌تواند همراه با درد یا خون‌ریزی زیاد باشد. درصورتی‌که شرایط بدنی و موقعیت افراد متفاوت بسیار مختلف است و احتمال این‌که شما درد یا خون‌ریزی شدیدی را در اولین رابطه جنسی خود تجربه نکنید وجود دارد. به‌طور کلی افزایش آگاهی نسبت به رابطه جنسی می‌تواند به ارتقای کیفیت آن کمک زیادی کند.

 علت پریود نشدن بعد از رابطه چیست؟

به‌طور کلی خانم‌هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و بعد از اولین رابطه جنسی خود پریود نشده‌اند، باید برای انجام تست بارداری به پزشک مراجعه کنند. همچنین برای آزمایش بارداری در منزل می‌توان از بی‌بی‌چک نیز استفاده کرد. در مورد خانم‌هایی که سیکل قاعدگی نامنظم دارند نیز احتمال دارد تست بارداری آن‌ها منفی باشد؛ اما چند روز بعد که مجدداً تست بارداری انجام می‌دهند، احتمال مثبت بودن پاسخ نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید